Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój i opieka nad istniejącą siecią dystrybucji.
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Przygotowywania raportów sprzedażowych.
  • Opracowywanie zapytań, kontakt z działem technologów, przygotowanie zamówień.
  • Wsparcie obsługi sprzedażowej i postsprzedażowej aktualnych klientów.
  • Udzielanie kompletnej informacji na temat produktów.
  • Tłumaczenie dokumentacji z języka francuskiego na polski i odwrotnie.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w stolarce otworowej).
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Sumienność, dokładność
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji;
  • Znajomość pakietu Office.

To oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych firm produkujących stolarkę otworową.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Karta Multisport.
  • Pracę w energicznym i doświadczonym zespole.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wyślij CV na adres:

praca@witraz.eu