Serwisant okien

Miejsce pracy: Łyski k. Białegostoku

Zakres obowiązków:

  • naprawa i serwisowanie okien u klienta,
  • sporządzanie protokołów reklamacyjnych,
  • współpraca z działami firmy,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • dbanie o narzędzia i sprzęt serwisowy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na wyjazdach (pn.-pt.), cała Polska,
  • posiadanie czynnego prawa jazdy lat. „B”
  • samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    Mile widziane:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z serwisem i naprawą stolarki okiennej,
  • znajomość zagadnień z dziedziny stolarki otworowej.

Oferujemy:

  • uczciwą umowę ze składkami,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • praktyczne przeszkolenie do wykonywanej pracy,
  • dojazd do miejsca pracy (możliwy komunikacją miejską – linia 103, parking na terenie firmy),
  • możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”,
  • umowa o pracę po okresie próbnym,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego,
  • karta MULTISPORT.

Wyślij CV na:

praca@witraz.eu

Obraz autorstwa fotodinero na Freepik