Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Miejsce pracy: Łyski, ul. Warszawska 68 k. Białegostoku (gmina Choroszcz)

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane
  • sumienności i zaangażowania.

Oferujemy:

  • uczciwą umowę ze składkami,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • praktyczne przeszkolenie do wykonywanej pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • dojazd do miejsca pracy (możliwy komunikacją miejską – linia 103, parking na terenie firmy),
  • możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”,
  • umowa o pracę po okresie próbnym,
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego.

Obowiązki:

  • praca przy produkcji stolarki aluminiowej,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • realizacja zleceń produkcyjnych,
  • przygotowanie komponentów do produkcji,
  • kontrola techniczna wykonanych robót,
  • kontrola jakościowa używanych materiałów i surowców..

Wyślij CV na:

praca@witraz.eu