Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
 
         

Misja i wartości

Tworzymy okna dobrze przemyślane.

 

Po pierwsze Klient.

Każdemu klientowi chcemy pokazać, że okno może być nie tylko doskonałe jakościowo, ale także funkcjonalne i po prostu piękne. Niezależnie od tego, czy woli on okna PCV, drewniane czy aluminiowe, do końca dbamy, o każdy szczegół zamówienia. 
 

Tworzymy, nie produkujemy.

Każde ukończone przez nas okno, jest dokładnie sprawdzane pod względem cech funkcjonalnych i estetyki wykończenia. Nie produkujemy okien na wagę, tworzymy okna do Twojego domu i wierzymy, że nasze pochodzące z Witraża, są naprawdę wyjątkowe. Podobnie jak praca artysty nad tworzeniem witraża jest bardzo drobiazgowa, tak praca nad każdym oknem i sprawnym działaniem każdego z jego elementów wymaga precyzji i pasji.
 

Wierzymy, że okno jest jak sztuka użytkowa.

Drewniana dębowa rama, rzeźbiony profil, szkło ornamentowe, solidne okucia, wygodna chromowana klamka i podwójny pakiet szybowy. To tylko jedna z tysiąca konfiguracji, którą możemy zaproponować, amatorom pięknych wnętrz. Wyjątkowe okna i drzwi, są częścią naszego domu. Dlatego wierzymy, że zasługują na chwilę dłuższej uwagi.
 

Szanujemy odmienność kulturową.

Działamy na wielu rynkach zagranicznych i niemal każdego dnia odwiedzają nas klienci z całej Europy. Mimo, że każdy z nich patrzy na okna inaczej, łączy ich jedno – chęć posiadania  przede wszystkim produktów dobrych jakościowo. To dlatego nad każdym zamówieniem czuwa jeden z wyznaczonych specjalistów ds. eksportu, który dba o dobre samopoczucie naszych Klientów, przedstawia im ofertę, a później sprawdza i realizuje zamówienie.
 

Jesteśmy innowacyjni.

Pracujemy w zespole, słuchamy naszych klientów i szybko reagujemy na nowe trendy. Nasza pasja sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej kreatywnym projektom okien wyjątkowych. Okien, przez które na świat może wyglądać kolejne pokolenie.