Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
 
         

Przed nami nowa hala!
sierpień 2015

Rozpoczęliśmy już budowę nowej hali produkcyjnej. Obiekt o powierzchni 1000 m2 będzie przeznaczony specjalnie pod stolarkę drewnianą  i stanie na posesji niedaleko siedziby naszej firmy.  W ostatnich miesiącach odnotowujemy wzrost liczby zamówień na produkty stylizowane, rzeźbione w nietypowych kształtach i gabarytach, chcemy więc sprostać zadaniu i zwiększyć asortyment wyjątkowych produktów naszej stolarki drewnianej. Rokujemy, że nowa hala i prowadzone przez nas prace modernizacyjne zakładu zwiększą moce przerobowe o dodatkowe 70%. 

Tydzień szkoleniowy zakończony
czerwiec 2015

Cały trzeci tydzień czerwca upłynął nam pod znakiem szkoleń produktowych. Nasi dostawcy co chwilę doskonalą  techniki, przeprowadzają badania produktów i poszerzają asortyment – a my musimy nie tylko za nimi nadążyć, ale także być w stanie zaspokoić Państwa ciekawość :)

W poniedziałek i wtorek gościliśmy w fabryce Ponzio w Płocku, gdzie zgłębialiśmy tajemnicę profili aluminiowych, nowych rozwiązań systemowych i odbyliśmy wycieczkę szlakiem Wagnera. W czwartek odwiedził nas Aluplast odkrywając przed nami świat rolet, a w piątek firma Penosil wykonała w naszej firmie pokaz ciepłego montażu. Gościliśmy także przedstawicieli firmy Veka, naszego największego dostawcy profili, który odpowiedział na szkoleniu na wszystkie nurtujące nas pytania. Teraz pełni zapału wreszcie usiedliśmy przy biurku, aby móc odbierać od Państwa telefony i odpisywać na wiadomości. Jesteśmy już do Waszej dyspozycji.

Nasze okno w TOP TEN!
maj 2015

Okno drewniane Ecotherm 92, zajęło zaszczytne drugie miejsce w konkursie TOP TEN Okna 2015! Jury konkursu bardzo szczegółowo badało wszystkie parametry okna pod względem efektywności energetycznej i zwracało uwagę na doskonałe walory ekonomiczne naszego produktu. To bardzo szczególnie wyróżnienie, gdyż nagrody przyznawały wiarygodne niekomercyjne związki i stowarzyszenia m. in. Polskie Okna i Drzwi, Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska. Do konkursu zgłosiło się aż 56 producentów, którzy w tej kategorii wystawili aż 72 produktów! Ta nagroda to niepodważalny dowód, że zakup naszych okien Ecotherm 92 to dobra inwestycja na lata.

Nasza strona www już w wersji angielskiej!
kwiecień 2015

Wersja angielska naszej strony internetowej właśnie ruszyła. Zaraz po niej aktywowana będzie wersja rosyjska, a wkrótce włoska, niemiecka i francuska. Mamy nadzieję, że nasi zagraniczni Klienci znajdą w niej wszystkie potrzebne informacje, a także zapoznają się bliżej z asortymentem dedykowanym specjalnie na ich rynki. Wszystkie wersje językowe będą na bieżące moderowane i uzupełniane w aktualności. Obecnie nasz dział eksportu ciągle się rozrasta, a firma Witraż podbija coraz to nowe rynki zagraniczne. 

Przed nami nowa hala!
kwiecień 2015

Jeszcze w tym półroczu rozpoczynamy budowę nowej hali magazynowej. Obiekt o powierzchni 1000 m2 będzie przeznaczony specjalnie pod stolarkę drewnianą  i stanie na posesji naprzeciwko siedziby naszej firmy.  W ostatnich miesiącach odnotowujemy wzrost liczby zamówień na produkty stylizowane, rzeźbione w nietypowych kształtach i gabarytach, chcemy więc sprostać zadaniu i zwiększyć asortyment wyjątkowych produktów naszej stolarki drewnianej. Rokujemy, że nowa hala i prowadzone przez nas prace modernizacyjne zakładu zwiększą moce przerobowe o dodatkowe 70%. 

Już w sprzedaży! Veka Softline 82.
marzec 2015

Od marca w naszej ofercie pojawiła się Veka Softline 82. Swoim nabywcom nowy produkt zapewnia nie tylko lepsze doświetlenie wnętrza, ale także doskonałą izolację termiczną oraz idealną statykę i bezpieczeństwo użytkowania. Nowa oferta produktowa nie mogła obyć się bez specjalnej promocji na powitanie sezonu. Do nowego profilu już w standardowym pakiecie zupełnie gratis proponujemy klamkę Hoppe Secustic i ciepłą ramkę. Oferta dostępnych kolorów na podstonie -  Promocje.

Noworoczne Spotkanie Pracowników
grudzień 2014

Firma to przede wszystkim ludzie. Dbamy o pozytywne relacje międzyludzkie, drobne gesty życzliwości i wspólną integrację.
Doskonale wiemy, jak bardzo atmosfera w pracy wpływa na końcowy produkt, który trafia do Klienta. Dlatego postanowiliśmy pożegnać stary rok i uczcić dobry wynik finansowy firmy toastem i wyjątkowym tortem. Na nadchodzący rok patrzymy z optymizmem, wierząc że i tym razem uda nam się zachować największy kawałek regionalnego tortu  branżowego, tylko dla siebie.

 

Wywiad dla Forum Branżowe
listopad 2014

Ostatnio gościliśmy w siedzibie firmy Redakcję Forum Branżowego – jednego z najbardziej poczytnych pism branży budowlanej. Dyrektor Sprzedaży  Robert Mucha w wywiadzie szczerze opowiadał o naszej firmie, misji i pasji do tworzenia. Warto poświęcić chwilę i poznać Podlaską Fabrykę Okien i Drzwi Witraż od środka.

Zdobyliśmy Diament Stolarki
wrzesień 2014

Miło nam poinformować, że produkowane przez nas okna Skrzynkowe 44/44 zostały docenione na targach Warsaw Build 2014 i zdobyły prestiżową nagrodę Diament Stolarki w kategorii: Okna Drewniane. Te renowacyjne okna cieszą się dużą popularnością i  goszczą  już na starówkach  w Pradze, Bratysławie i Wiedniu.  

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.
http://www.oknonet.pl/okna/typy_okien/typowe/news,21428.htm

Nowe maszyny na PCV
styczeń 2014

Biorąc pod uwagę coraz większe zapotrzebowanie na wyroby naszej firmy postanowiliśmy unowocześnić nasz park maszynowy. Korzystając z dotacji z Unii Europejskiej zakupiliśmy nowoczesne centra tnące i obróbcze, które pozwolą nam produkować jeszcze więcej i lepszej jakości okna.

Wprowadziliśmy innowacyjny system zarządzania
styczeń 2014

Z początkiem 2013 w pełni wprowadzimy innowacyjny system zarządzania produkcją, logistyką. Ponadto, poprawiliśmy system zarządzania jakością produktu, co spowodowało znaczne zmniejszenie ilości reklamacji.